آسفالت کاری

راه ابریشم » آسفالت کاری

آسفالت کاری یکی از خدمات مهم برای فراهم کردن یک سطح صاف و هموار با ایمنی بسیار بالا، در خیابان ها و معابر متفاوت صورت می گیرد.

زمین در حالت طبیعی مقاومت کافی و ایمنی لازم برای تحمل بار های وارد به خود را ندارد و در شرایط متفاوت جوّی بسیار آسیب پذیر و در معرض تغییر می باشد. برای جلوگیری از هرگونه احتمال شکست و تغییر شکل های پیوسته در شرایط مختلف، باید از شدت فشار های وارده روی زمین کاسته و بستری مقاوم و هموار با قابلیت تحمل بار های متفاوت را فراهم کرد. برای همین از آسفالت کاری استفاده می شود. آسفالت ماده ای است که از ترکیب کردن شن و ماسه و قیر در اندازه های دقیق و معین به دست می آید.

هزاران سال است که آسفالت  با کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. کاربرد اصلی آسفالت کاری در ساخت و مرمت جاده ‌ها و خیابان‌ ها می باشد. لیکن در فضا های شهری مانند بعضی خیابان، پشت‌ بام‌ ها، پارکینگ‌ ها، زمین‌ های بازی و … بسیار محبوب و مقرون‌ به‌ صرفه است. از کاربرد های دیگر آسفالت کاری  می توان به تولید محصولات قیری ضد آب مثل پوشش پشت ‌بام و یا درزگیری پشت‌ بام ‌های مسطح اشاره کرد. البته دو عبارت آسفالت و قیر، اغلب به‌ جای هم به کار می‌ روند که منظور، حالات طبیعی و مصنوعی این ماده می باشد.

آسفالت کاری با راه ابریشم

قیمت آسفالت کاری

امروزه آسفالت‌ کاری بیشتر در زمین ‌های بزرگی مثل زمین‌ های بازی و پارکینگ ‌ها اجرا می‌ شود و هزینه های آسفالت کاری متغیر می باشد. مهم ‌ترین عامل در محاسبه قیمت آسفالت کاری، مساحت فضای مورد نظر می باشد. این موضوع علاوه بر میزان آسفالت مورد نیاز برای آسفالت کاری بر تعداد نیروی کار و ماشین ‌آلات مورد استفاده هم اثر دارد. البته اگر فضا ی مورد نظر کوچک باشد، نمی ‌توان از ماشین‌آلات سنگین استفاده کرد؛ در نتیجه باید از ماشین ‌های کوچک و یا تعداد نیروی انسانی بالا بهره ببرد.
نوع سطح کار در آسفالت کاری خیلی مهم است و معمولاً فضا های شیب‌ دار و یا دارای پستی بلندی، نسبت به فضا های مسطح میزان آسفالت بسیار بیشتر و  در ساعت کاری بیشتری  نیز انجام می شود. مراحل متفاوت زیر سازی در هزینه آسفالت کاری بسیار مؤثر می باشد. البته این موضوع در مورد مکان ‌هایی که برای اولین بار آسفالت می ‌شوند بسیار مشهود تر می باشد. برای این منظور باید شیب  سازی، هموار سازی سطح، پاک‌ سازی سطح از ریشه ‌های درختان، بوته ‌ها و سنگ‌ ها و… به‌ درستی انجام شود و قاعدتاً هرچقدر میزان ناهمواری‌ ها و عوارض بیشتر باشد برای آسفالت‌ کاری باید زیر سازی و آماده ‌سازی بیشتری انجام داد، بنابراین  قیمت آسفالت کاری نیز بالاتر خواهد رفت.

پیمانکار آسفالت در تهران و شهرستان ها

آسفالت کاری باید بسیار با کیفیت باشد تا عمر بیشتری داشته باشد و دچار ترک خوردگی نشود و ایمنی جاده ها را بالا ببرد. شرکت پیمانکار در آسفالت کاری نقش بسزایی دارد. شرکت راه ابریشم پیمانکار رسمی و معتبر آسفالت کاری در تهران می باشد که  ارائه دهنده آسفالت کارای با کیفیت و مناسب می باشد.

پروژه های محوطه سازی، جدول سازی و آسفالت کاری خیابان ها، کوچه ها، باغ ها، پیاده رو، محوطه، پارکینگ، پشت بام و سایر سطوح در تهران توسط شرکت راه ابریشم با کیفیت بالا، ضمانت نامه کتبی و در اسرع وقت انجام می شود.

پیمانکار آسفالت

آسفالت کاری در تهران

تهران پایتخت کشور است که دارای جمعیت بسیار زیاد و ترافیک های سنگینی می باشد. بنابراین باید دارای آسفالت با کیفیتی باشد تا ایمنی جاده ها بالا رود و آسفالت آسیب نبیند که خسارت و هزینه های سنگینی را به وجود بیاورد.

در زمان عقد قرار داد برای آسفالت کاری در تهران بهتر می باشد به نکات حقوقی و نیز مسائل پشتیبانی دقت کنید. به طور مثال یک سال گارانتی برای خرابی احتمالی آسفالت می‌ تواند تا حدی خیال شما را از این بابت راحت کند. همچنین توجه به رزومه پیمانکار و صحبت با مشتریان قبلی نیز عامل دیگری می باشد که شما را در انتخاب شرکت مناسب آسفالت کاری در تهران کمک خواهد کرد. از دیگر نکات مهم در این زمینه می ‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

آسفالت کاری در تهران
  • هرگز از زیر سازی محکم و هموار غافل نشوید. هیچ‌ گاه به خاطر عجله و بالا بردن سرعت کار،  زیر سازی را کنار نگذارید. بستر محکم و ایمن شرط اساسی یک آسفالت خوب و مطمئن می باشد. حتما در بخش ‌هایی که خاک نرم و سست دارند، مواد متراکم و چگال بریزید تا این ضعف جبران شود.
  • برای آسفالت کاری در تهران باید یک سری نکات رعایت شود تا آسفالتی مقاوم و بدون ترک خوردگی در تهران ایجاد شود. این نکات مهم را در ادامه توضیح خواهیم داد.
  • پیش از شروع آسفالت کاری در تهران مطمئن شوید که زمین دیگر نشست نخواهد کرد. این مشکل بیشتر در مناطقی است که به تازگی افتتاح شده اند و یا قصد اتصال خانه ‌های جدید به جاده را دارند. ساده ترین کار برای بررسی این امر انتظار است. چند ماه صبر کنید و در صورتی که نشستی رخ نداد،  سپس به سراغ آسفالت بروید.
  • سنگ‌ ریزه‌ های بستر باید به گونه ‌ای پخش شود که ضخامت آن لایه در همه جا یکسان و یکنواخت باشد.
  • شاید کمی دلخراش باشد اما حتما پیش از اجرای آسفالت در تهران از مواد کشنده گیاهان استفاده کنید. این کار باعث می‌ شود حتی در صورت ترک برداشتن آسفالت گیاهی نروید. به خاطر داشته باشید که رویش گیاهان سبب متلاشی شدن آسفالت خواهد شد.
  • حرارت آسفالت باید مناسب باشد؛ نه کمتر و نه بیشتر. اگر آسفالت بیش از حد حرارت داده شود آسفالت زود تر از زمان استاندارد سخت و سفت و می شود که این موضوع باعث می شود سطح آن پس از زمانی کوتاه ترک بردارد (از نشانه‌های بیش از حد داغ شدن آسفالت، خارج شدن دود آبی از آن می باشد) و ایمنی جاده ها را در تهران بسیار پایین آورد.
  • مراقب باشید اجرای آسفالت با ماشین آلات امروزی باشد و آسفالت کاری دستی انجام شود، تا آسفالت مقاومت بالایی در هنگام ترافیک های سنگین تهران داشته باشد.
  • هر چقدر غلتک‌ کاری و متراکم کردن آسفالت ها بیشتر انجام شود بهتر می باشد.
  • پیمانکاران آسفالت کاری در تهران بهتر است این نکات را در نظر بگیرند، تا آسفالتی با کیفیت ارائه دهند.
هزینه آسفالت کاری

آسفالت کاری در کرج

طی چند سال اخیر شهر کرج پیشرفت چشمگیری در جمعیت و رشد داشته است در نتیجه احتیاج آن به آسفالت کاری بیشتر شده است. همچنین با افزایش جمعیت ترافیک بیشتر می شود در نتیجه باید آسفالت کاری در کرج به صورت دقیق، زیر سازی شده و با کیفیت باشد تا دچار آسیب و ترک خوردگی نشود.

برای شهر های بزرگ با جمعیت بالا کیفیت آسفالت بسیار مهم می باشد؛ بنابراین باید آسفالت کاری در کرج توسط یک شرکت معتبر انجام شود. شرکت راه ابریشم یکی از بهترین شرکت ها برای اجرای آسفالت با کیفیت می شود که در هر زمان آماده خدمت رسانی در زمینه ی آسفالت کاری با بهترین کیفیت در کرج می باشد.

ضمانت نامه کتبی خدمات آسفالت کاری با راه ابریشم

قرار داد با یک شرکت پیمانکار آسفالت کاری بسیار مهم می باشد. آسفالت کاری باید بسیار اصولی باشد و از بهترین مواد استفاده شود تا ایمنی جاده ها بالا رود و درچار آسیب نشود که هزینه ی زیادی را به وجود آورد. هنگام آسفالت کاری باید شرکت ارائه کننده ضمانت نامه کتبی بدهد تا خیالتان بابت آسفالت کاری آسوده باشد. شرکت راه ابریشم یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات آسفالت کاری می باشد که با ضمانت نامه کتبی قرار داد می بندد و از بهترین آسفالت استفاده می کند.
امتیاز دهید page